małe - Kasy Fiskalne Częstochowa JOLANTA

Kasy fiskalne
Drukarki fiskalne
Wagi elektroniczne
Terminale płatnicze

Tel. 601 093 323, 34 3674 191, 34 333 9753; 42-217 Częstochowa, Al. Wolności 66 (niedaleko Ronda Mickiewicza)
Przejdź do treści

Małe kasy fiskalne (jednostanowiskowe),
to urządzenia przeznaczone do pracy w małych placówkach handlowych i usługowych. Zajmują mało miejsca, umożliwiają podłączenie dodatkowych urządzeń, takich jak: czytniki kodów kreskowych, szuflady na pieniądze, wagi itp. Najnowsze modele wyposażone są w elektroniczną kopię paragonów EJ.

Kasa fiskalna Posnet Revo

Już mamy w ofercie nowy model kasy, lidera polskiego rynku fiskalnego: Posnet  Revo. To pierwszy model kasy w Polsce, którą można maksymalnie dopasować do swoich potrzeb, poprzez różne akcesoria. Ponadto mnóstwo nowych niespotykanych, a ciekawych funkcji.
Opis produktu, kliknij tutaj.

Kasa fiskalna Posnet Revo

Kasa fiskalna Posnet Bingo HS EJ

Posnet Bingo HS EJ to nowa wersją kasy Bingo HS EU. Przedsiębiorcy cenią ją ze względu na niewielkie rozmiary oraz prostą obsługę.

Zgodnie z oczekiwaniami
Klientów, nowa wersja została wyposażona w moduł kopii elektronicznej paragonów (EJ), wydajny mechanizm drukujący i papier o szerokości 57 mm, a także możliwość wprowadzenia do 24 znaków w nazwie towaru.

Opis produktu, kliknij tutaj.

Posnet Bingo HS EJ
Kasa fiskalna Posnet Bingo XL, mała, sprytna, popularna, Posnet Częstochowa

Posnet Bingo XL
Najbardziej rozbudowana wersja kasy fiskalnej z rodziny Bingo.
Więcej informacji tutaj...

Kasa fiskalna Posnet Bingo HS EU Standard i Plus

Kasa fiskalna Posnet Bingo HS została zaprojektowana z myślą o małych placówkach handlowych i usługowych.

Urządzenie posiada możliwość zmiany waluty ewidencyjnej, w której będzie pracował moduł fiskalny (gotowa na eurofiskalizację), możliwość komunikacji z komputerem on-line (zdalne programowanie i odczyt danych sprzedaży z kasy bez przerywania pracy kasjera).

Na uwagę zasługują duże i czytelne wyświetlacze, szybki mechanizm drukujący (50mm/s) (lub opcjonalnie mechanizm Fujitsu przystosowany do intensywej eksploatacji) oraz intuicyjny interfejs użytkownika, który sprawia, że kasa jest bardzo prosta w obsłudze.


Najważniejsze cechy produktu

 • wersja Standard i Plus

 • duże i czytelne alfanumeryczne wyświetlacze operatora LCD 2x16 znaków

 • numeryczny wyświetlacz operatora LED

 • szybki mechanizm drukujący 50mm/s

 • szerokość papieru 2 x 28 mm

 • łatwa wymiana papieru dzięki mechanizmowi "easy load"

 • wielowalutowość (gotowa na eurofiskalizację)

 • komuniakcja z komputerem on-line

 • intuicyjne menu

 • czytelne klawisze z nakładkami antyrefleksyjnymi

 • łatwa w montażu, estetyczna silikonowa osłona przeciwzalaniowa (opcja)

 • możliwość konwersji portu RS232 na port USB lub DB9 do skanera (przy pomocy konwerterów)

 • wbudowany akumulator pozwalający na wydruk minimum 6 000 linii

 • niewielkie rozmiary

Posnet Bingo HS EU

Akcesoria

 • Silikonowa osłona klawiatury

 • Multiplesker

 • Konwerter RS232/USB

 • Konwerter RS232 RJ12/DB9

 • Szuflada na pieniądze Posnet SKL

 • Ładowarka samochodowa 12V / 24V

Kasa fiskalna Farex i-Ergos 3050

Nowy model kasy fiskalnej Farex i-Ergos 3050 trafi do sprzedaży w 2016r., posiada już homologację z GUM. Kasa ma bazę towarową 5000 PLU, możliwośc zamieszczenia na paragonie numeru NIP nabywcy oraz dowolnego znaku graficznego (np. logo sklepu), będzie też oferować szereg innych funkcjonalności, o których poinformujemy Państwa już wkrótce.

Kasa fiskalna Farex i-Ergos 3050

Kasa fiskalna ELZAB Jota E

Kasa ELZAB Jota E występuje w trzech wersjach: 4, 12 lub 20 tys. PLU. Jest to model kasy produkcji Elzab z elektroniczną kopią paragonów. Funkcjonalność kasy odpowiada kasom segmentu średniego.
Jest
ona dedykowana dla małych i średnich sklepów spożywczych, sklepów mięsnych, sklepów wielobranżowych, cukierni, piekarni, małej gastronomii.

Opis produktu, kliknij tutaj.

Elzab Jota E

Kasa fiskalna ELZAB Mini E

ELZAB Mini E to mała i prosta w obsłudze kasa z funkcją kopii elektronicznej, idealna dla usługodawców, lekarzy, prawników, lekarzy weterynarii, doradców podatkowych i małych placówek handlowych. Małe wymiary i waga oraz dodatkowe wyposażenie sprawiają, że może być użytkowana jako kasa stacjonarna, ale dzięki bardzo wydajnemu akumulatorowi Li-Ion idealnie sprawdzi się również w pracy mobilnej.

WARTE PODKREŚLENIA

 • dzięki funkcji easy load mechanizm drukujący pozwala na szybką wymianę papieru - wrzuć rolkę, zamknij pokrywę i drukuj

 • wydruk paragonów z prędkością 15 wierszy/sekundę

 • wydajny akumulator Li-Ion pozwala wystawić do 2800 paragonów bez zasilania sieciowego

 • długa rolka papieru (aż 40 m)

 • trzy opcje kolorystyczne


Klawiatura
Klawiatura zbudowana jest z trwałych i niezawodnych przełączników. Posiada 30 klawiszy wielofunkcyjnych, pokrytych folią o bardzo wysokiej wytrzymałości, odpornej na zachlapanie.
Możliwość definiowania klawiszy.

Wymienna wkładka klawiatury
Pod folią znajduje się wkładka papierowa z opisem klawiszy. Można ją wyjąć, opisać ręcznie lub zastąpić nowym wydrukiem.

Mobilność
Kasa jest przystosowana do pracy mobilnej, może być zasilana z instalacji samochodowej.

Definiowanie klawiszy
Każdy klawisz może mieć nawet 4 znaczenia. Do klawisza można przypisać określone towary, formy płatności (gotówka, karta kredytowa, czek, bon) lub funkcje (kasjera lub kierownika, a nawet tak specyficzne jak wyłączenie kasy).

Zalety kasy ELZAB Mini E

 • bezawaryjność

 • bezpieczny i łatwy do odczytu zapis elektroniczny

 • definiowalne klawisze szybkiej sprzedaży

 • intuicyjne wyszukiwanie towarów w bazie

 • możliwość przygotowania szczegółowych raportów rozliczeń

 • brak w obudowie elementów wystających – kasę można łatwo utrzymać w czystości

 • wymiana wkładki klawiatury opisana najczęściej sprzedawanymi usługami

 • jedyna na rynku kasa z pyłoszczelną klawiaturą


Klawisz szybkiej sprzedaży towaru
Można również zdefiniować klawisz szybkiej sprzedaży towaru tak, aby każde jego naciśnięcie powodowało od razu wydruk paragonu z jedną pozycją sprzedaży, zapłaconego gotówką. Kasjer może wtedy wystawiać paragony przy minimalnym zaangażowaniu uwagi. To doskonałe udogodnienie dla sprzedających np. bilety w środkach komunikacji, kinach, muzeach, na imprezach, a także dla wystawiających paragony na parkingach.

Kasa ELZAB Mini E
Kasa ELZAB Mini E czarna
Elzab Mini E z twardą klawiaturą

Kasa fiskalna ELZAB Mini (2559 PLU)

ELZAB Mini 2559 PLU to mobilna kasa idealna dla usługodawców pracujących w terenie, prowadzących parkingi, obsługujących imprezy i małe placówki handlowe.
Posiada bardzo wydajny akumulator Li-Ion.
Kasa posiada udogodnienia funkcjonalne przygotowane z myślą o użytkownikach wystawiających powtarzające się w treści paragony. Wykorzystane rozwiązania, mechanizmy i podzespoły gwarantują wysoką jakość i trwałość urządzenia przy zachowaniu niskiej ceny.

Przykłady zastosowania
:

 • Parkingi oraz szeroko pojęta sprzedaż i usługi w terenie

 • Komunikacja

 • Obsługa imprez, sprzedaż biletów

Elzab Mini

Kasa fiskalna ELZAB Mini (511 PLU)

ELZAB Mini to mała i prosta w obsłudze kasa, idealna dla usługodawców i małych placówek handlowych.
Kasa przygotowana jest do sprzedaży m.in. usług lekarskich, prawniczych, weterynaryjnych.
Kasa posiada udogodnienia funkcjonalne przygotowane z myślą o użytkownikach wystawiających powtarzające się w treści paragony.
Ma ergonomiczny kształt. Dzięki wysokiej jakości materiałów użytych do wykonania obudowy oraz braku wystających elementów np. klawiszy, urządzenie łatwo utrzymać w czystości. Wykorzystane rozwiązania, mechanizmy i podzespoły gwarantują wysoką jakość i trwałość urządzenia przy zachowaniu niskiej ceny.


Przykłady zastosowania:

 • Handel

 • Usługi: rzemiosło, drobna wytwórczość

 • Gabinety lekarskie, kancelarie prawne, biura doradcze.

Elzab Mini

Kasa fiskalna ELZAB Jota

ELZAB Jota to idealna kas dla małych placówek handlowych, sklepów, usług i gastronomii. Jest niewielkich rozmiarów, łatwa w obsłudze i funkcjonalna. Dostępna jest w dwóch podstawowych kolorach obudowy. Dzięki niewielkim rozmiarom, małej wadze, oraz możliwości zasilania z wewnętrznego akumulatora lub z instalacji samochodowej doskonale sprawdza się także w pracy na targowiskach i bazarach.
Posiada 2 liniowy (2 x 24 znaki) alfanumeryczny wyświetlacz dla kasjera oraz 9-cio cyfrowy wyświetlacz diodowy LED dla klienta.
Wyposażona jest w nowoczesny, dwustacyjny, termiczny mechanizm CITIZEN drukujący jednocześnie oryginał i kopię paragonu.

Wygoda pracy i eksploatacji
Alfanumeryczna klawiatura i czytelny wyświetlacz z polskimi znakami oraz prosty układ menu ułatwiają obsługę, która szybko staje się intuicyjna nawet dla początkującego kasjera. Dzięki temu nawet intensywna i długa praca na kasie jest przyjemna.
Nakładka na klawiaturę pełni funkcje ochronne w warunkach narażenia na zachlapanie (np. gastronomia) i pozwala zachować urządzenie w czystości przez długi okres czasu.

Typowe zdarzenia
Kasa obsługuje wszystkie typowe operacje w trakcie sprzedaży:
towar do sprzedaży można wybrać za pomocą numeru w bazie towarowej, nazwy, kodu kreskowego lub zaprogramowanego klawisza (48 klawiszy),

Udogodnienia poprawiające komfort pracy

Kasa udostępnia 10 klawiszy skrótów do wybranych funkcji kasjera i raportów. Kasjer może sprzedawać z inną ceną niż zapamiętana w bazie towarowej dzięki funkcji "otwarta cena". Kasa obsługuje kody kreskowe z ilością i ceną.

Gotowa na Euro
Kasa umożliwia przyjmowanie zapłaty w innej walucie niż złoty, zdefiniowanej poprzez  nazwę i kurs wymiany (dwuwalutowość).

Współpraca z urządzeniami zewnętrznymi
Obsługę klientów usprawnia współpraca z dodatkowymi urządzeniami: czytnikiem kodów kreskowych, wagą (polecana ELZAB Prima), szufladą (polecana rodzina szuflad ELZBA Gamma), komputerem. Do połączenia kasy z komputerem niezbędny jest interfejs komputerowy, który dopasowuje sygnały kasy do standardu RS232.
W placówkach gastronomicznych kasa może współpracować z drukarką zamówień do kuchni ELZAB Kuchta.

Elzab Jota
Kasa fiskalna, drukarka fiskalna, waga elektroniczna: Częstochowa, Kłobuck, Myszków, Blachownia, Radomsko
Tel. 601 093 323, 34 3674 191, 34 333 9753; 42-217 Częstochowa, Al. Wolności 66 (niedaleko Ronda Mickiewicza)
Wróć do spisu treści